Kağıthane, İstanbul
MasterClass Eğitim Programı

Yeni Medya MasterClass

30 Saat Temel Yetkinlik Dersleri
15 Saat Uygulamalı Eğitim Görevleri
10 Saat Birebir Mentorluk Görüşmeleri
9 Saat Bitirme Projesi Hazırlama
Image link

Uzmanlık Eğitimleri

Yepyeni bir dönemin içinde Web 3.0, yapay zeka, oyun, oyunlaştırma ve blockchain gibi yeni teknolojilerle ilgili uzmanlık eğitimlerini ve teorik bilgileri edineceksiniz.

Teknik Eğitimler

Yapay zeka, oyun ve oyunlaştırma ve blok zinciri gibi konularla ilgili yazılımlar ve teknik altyapıları görevler verilerek senaryo bazlı üretimlerle deneyimlenecek.

Birebir Mentorluk

5 hafta boyunca alınan yetkinlik ve uygulamalı teknik eğitimler sonunda yeni medya odaklı mentorluk görüşmeleri ile bitirme projesi hazırlanacak ve sunulacak.

Son Başvuru Tarihi

Yeni Medya MasterClass eğitim programımıza kayıt işlemleri 8 Mart 2024'e kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar, isteyen katılımcılar kayıt yaptırabilirler. Belirtilen tarihe kadar yapılan başvurular geçerli sayılacak ve bu tarihten sonra kayıt süreci tamamlanacaktır.

Uygulamalı Eğitim Müfredatı

64 saatlik prestijli bir programa katılarak, yeni medya teknolojilerinin temellerinden dijital pazarlama, influencer marketing ve yapay zekaya kadar kapsamlı bir eğitim alın.

MasterClass Eğitim Programı

Yeni Medya MasterClass programı aracılığıyla oyunlaştırmanın heyecan verici dünyasında dönüşümcü bir maceraya adım atın.
Hedef Kitle

Bu eğitim programı kimlere hitap ediyor?

Günümüz medyasında yeni teknolojiler takip eden, bunu iletişim kampanyasından bir mobil uygulama geliştirmeye kadar olacak tüm dijital kanallarında yeni medya odaklı kullanmak isteyen tasarımcılar, girişimciler, oyun tasarımcıları, eğitimciler ve uzmanlara hitap etmektedir.

Image
MasterClass Eğitim Programı

Yeni yeteneklerle hayalindeki kariyere başla!

Deneyimli sektör profesyonelleri ve uzman eğitmenlerimizin rehberliğinde, güncel medya trendlerine odaklanarak sektör ihtiyaçlarına uygun bir eğitim programı sunuyoruz.

Sertifika ve Akreditasyon

NFT sertifikanı al, geleceğini şekillendir!

Yeni Medya MasterClass eğitimlerinde bitirme projesini başarı ile tamamlayan katılımcılara Co-Founder Academy Katılım Sertifikası ve oluşturacakları NFT tabanlı soğuk cüzdanlarına GamFed Türkiye ve Co-Founder Academy onaylı dijital sertifikaları iletilecektir.

Kariyerinizi şekillendirmek ve profesyonel ağınızı genişletmek için Co-Founder Academy katılım sertifikası ile yeni medya alanındaki becerilerinizi kanıtlayın.
Profesyonel kariyerinize değer katmak için blockchain tabanlı GamFed Türkiye NFT katılım sertifikasıyla online CV’nizde ömür boyu resmi ve onaylı olun.

Yeni Medya Teknolojileri Giriş

Yeni medya teknolojileri ile etkili içerik oluşturma ve paylaşım tekniklerinden, hedef kitle ve rakip analizine kadar geniş bir yelpazede bilgi ve beceriler edinin.

Yeni Medya için Dijital Pazarlama

Temel pazarlama ilkelerinden başlayarak, dijital reklam araçları ve stratejileri ile katman katman, etkileyici pazarlama kampanyaları yaratma sanatını öğrenin.

Influencer Marketing

Pazarlama alanında uzman Influencer kullanıcılarla çalışma yöntemlerini, seçim kriterlerini ve uygulama tekniklerini birebir öğrenme fırsatı yakalayın.

Yeni Medyada Girişimcilik

Yeni medyanın girişimcilere sunduğu fırsatlar, bu fırsatların aşamaları ve projelere yatırım yapma stratejilerinin incelendiği eğitimle bilgi edinin.

Web 3.0, NFT & Metaverse

Yeni medyanın altyapısı olan Web 3.0 ile gelen imkanları anlayarak bu altyapıyla sanal ortamlar ve blok zinciri (Blockchain) tabanlı NFT çözümlerini öğrenin.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Hedef kitle belirlemenin nasıl yapıldığını, kullanıcılar için nasıl deneyimler tasarlanacağını ve yeni medya odaklı görüşmelerin nasıl planlanacağını keşfedin.

Oyun ve Oyunlaştırma

Oyun ve oyunlaştırma aracılığıyla yeni medyada iletişim kurma yollarını, oyun tasarım tekniklerini ve bu tekniklerin iletişim planına nasıl entegre edileceğini keşfedin.

Yapay Zeka Araçları

İletişim planı oluştururken yapay zeka çözümlerinin üretim sürecinin hangi aşamalarında kullanılacağını ve gerekli promtpların teorik olarak nasıl oluşturulacağını keşfedin.

Eğitmen Kadrosu

Profesyonel eğitmenlerle tanışın

Alanında uzman eğitmenlerimizi daha yakından tanımak, onların rehberliğinde yeteneklerinizi nasıl geliştirebileceğinizi öğrenmek için sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Hakkı Alkan
Hakkı Alkan

ShiftDelete.Net Kurucusu

Ercan Altuğ Yılmaz
Ercan Altuğ Yılmaz

GamFed Türkiye Kurucusu

Samet Jankovic
Samet Jankovic

Tech Influencer

Buğra Ayan
Buğra Ayan

Web 3.0 Derneği Kurucusu

Mürsel Ferhat Sağlam
Mürsel Ferhat Sağlam

Branding Türkiye Kurucusu

Şahin İzgi
Şahin İzgi

Dijital Pazarlama Uzmanı

Kerem Yazıcı
Kerem Yazıcı

Gamification Evangelist

Gülpınar Uyar
Gülpınar Uyar

UX/UI Designer

Yusuf Özışık
Yusuf Özışık

XR Akademi Kurucusu

MasterClass eğitim programlarımıza bugün kaydolun
Hayalinizdeki kariyere ulaşmanın zamanı geldi! Gerçek dünya becerileri kazanın, sertifikalar ile kariyerinizi bir adım öne taşıyın.
Sepete ekle
İletişim

Kendini geliştir, kariyerine başla!

Siz de eğitim programlarımıza kaydolarak kariyerinizde yeni bir sayfa açın ve profesyonel gelişiminizin keyfini çıkarın!