Kağıthane, İstanbul
Eğitim ve Bootcamp Programı

Unity Oyun Geliştirme Eğitimi

100 Saat Temel Teknik Yetkinlik Dersleri
25 Saat İletişim ve İş Becerileri Eğitimleri
15 Saat İleri Seviye Teknik Yetkinlik Dersleri
60 Saat Uygulamalı Atölye Dersleri
Image link

Teknik Eğitimler

Heyecan verici ve kullanıcı odaklı oyunlar yaratmayı ve geliştirmeyi öğrenecek, güncel oyun geliştirme teknolojileri ve platformları konusunda ayrıntılı bilgiler edineceksiniz.

Sektörel Eğitimler

Oyun programlama dilleri ve motorlarındaki gelişmeleri yakından takip ederken, aynı zamanda oyun mekaniği ve kullanıcı deneyimi gibi önemli konulara da odaklanacaksınız.

Yönetsel Eğitimler

Teknik becerilerinizle birlikte ekip çalışması, yaratıcı düşünce, liderlik kabiliyetleri, uyum yeteneği ve verimli zaman kullanımı gibi soft skill alanlarında kendinizi geliştireceksiniz.

Son Başvuru Tarihi

Unity programımıza kayıt işlemleri 2 Şubat 2024'e kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar, isteyen katılımcılar kayıt yaptırabilirler. Belirtilen tarihe kadar yapılan başvurular geçerli sayılacak ve bu tarihten sonra kayıt süreci tamamlanacaktır.

Kapsamlı Eğitim Müfredatı

200 saatlik kapsamlı bir programa katılarak Unity temellerinden ileri düzey oyun tasarımı ve programlamaya kadar geniş bir eğitim alın.

Online Eğitim Programı

Unity Game Developer Bootcamp aracılığıyla oyun geliştirmenin heyecan verici dünyasında dönüşümcü bir maceraya adım atın.
Hedef Kitle

Bu eğitim programı kimlere hitap ediyor?

Eğer tutkulu bir oyuncuysanız ve oyun sektöründe iz bırakmak, kendi oyunlarınızı tasarlamak istiyorsanız, bu bootcamp tam size göre! Oyun dünyasına adım atmak ve kendi oyunlarınızı yaratmak için mükemmel bir başlangıç noktası sunuyor.

Image
Eğitim Programı

İstihdama yönelik eğitimlerle kariyerine başla!

Sektör profesyonelleri ve deneyimli eğitmenlerimizin rehberliğinde, sektörün ihtiyaçlarına yönelik güncel bilgilerle donatılmış bir eğitim programı sunuyoruz.

Sertifika ve Akreditasyon

Sertifikanı al, CV'ni güçlendir!

Unity eğitim programını başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz, hem Skilled Sertifikası’nı hem de YTÜ Teknopark Katılım Sertifikası’nı almaya hak kazanacaklardır. Bu sertifikalar, onların eğitim sürecindeki başarılarını ve sektöre katılım hazırlıklarını belgeleyecektir.

Kariyerinizde fark yaratmak ve profesyonel ağınızı genişletmek için YTÜ Teknopark katılım sertifikasıyla kendinizi kanıtlayın.
Uzmanlık alanınızda öne çıkmak ve sektörde saygın bir yer edinmek için Skilled HUB sertifikası ile kendinizi geliştirin.

Unity ile Oyun Geliştirme

Oyun geliştirmede kullanılan araçlardan, sahne oluşturmaya, animasyonlardan oyun mekaniğine kadar geniş bir yelpazede bilgi ve beceriler edinin.

2D ve 3D Oyun Tasarımı

Temel tasarım ilkelerinden başlayarak, Unity'nin sofistike grafik ve tasarım araçları ile katman katman, nefes kesen oyun yaratma sanatını öğrenin.

C# Oyun Programlama

Etkili kodlama tekniklerini öğrenerek, oyun mekaniğini nasıl programlayacağınızı ve oyun dünyanızı nasıl etkileşimli bir hale getireceğinizi keşfedin.

Oyun Mekaniği ve Fiziği

Karakter hareketlerinden çarpışma algılamasına, oyun dünyasındaki fiziksel ögelerin inceliklerine kadar gerçekçi ve etkileşimli oyun deneyimleri yaratın.

İletişim

Kendini geliştir, kariyerine başla!

Siz de eğitim programlarımıza kaydolarak kariyerinizde yeni bir sayfa açın ve profesyonel gelişiminizin keyfini çıkarın!