Kağıthane, İstanbul
Eğitim Programı

Exitcom Campus Programı

40 Saat İleri Düzey Yetkinlik Dersleri
20 Saat Uygulamalı Teknik Eğitim Görevleri
20 Saat Birebir Mentorluk Görüşmeleri
48 Saat Bitirme Projesi Hazırlama
Image link

Uzmanlık Eğitimleri

Yepyeni bir dönemin içinde girişimcilik, kişisel gelişim, sürdürülebilirlik, ve elektrikli araçlar gibi yeni teknolojilerle ilgili uzmanlık eğitimlerini ve teorik bilgileri edineceksiniz.

Teknik Eğitimler

Yapay zeka, e-mobility, kritik/stratejik ham maddeler ve batarya pasaportu gibi konularla ilgili örnekler ve teknik görevlerle senaryo bazlı üretimleri deneyimleyeceksiniz.

Birebir Mentorluk

12 hafta boyunca alınan yetkinlik ve uygulamalı teknik eğitimler sonunda sürdürülebilirlik odaklı mentorluk görüşmeleri ile bitirme projesi hazırlayacak ve sunacaksınız.

Son Başvuru Tarihi

Exitcom Campus eğitim programımıza kayıt işlemleri 1 Nisan 2024'e kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar, isteyen katılımcılar kayıt yaptırabilirler. Belirtilen tarihe kadar yapılan başvurular geçerli sayılacak ve bu tarihten sonra kayıt süreci tamamlanacaktır.

Uygulamalı Eğitim Müfredatı

128 saatlik bu verimli programa katılarak, green deal gerekliliklerini ve sürdürülebilirlik teknolojilerinin temellerinden sürdürülebilir girişimcilik, yeşil pazarlama ve yapay zekaya kadar kapsamlı bir eğitim alın.

Kapsamlı Eğitim Programı

Exitcom Campus eğitim programıyla sürdürülebilir enerjinin heyecan verici dünyasına stratejik bir adım atın.
Hedef Kitle

Bu eğitim programı kimlere hitap ediyor?

Sürdürülebilirlik alanında yeni teknolojiler takip eden, bunu proje geliştirme ve markalaşma süreçlerine kadar teknik ve dijital yetkinliklerini artırarak kullanmak isteyen mühendis adayları, girişimciler ve sürdürülebilirlik alanında çalışan üniversite kulüpleri üyelerine hitap etmektedir.

Image
Eğitim Programı

Exitcom'da staj fırsatlarını yakala!

Deneyimli sektör profesyonelleri ve uzman eğitmenlerimizin rehberliğinde, güncel mevzuat ve teknik gelişmelere odaklanarak sektör ihtiyaçlarına uygun bir eğitim programı sunuyoruz.

Sertifika ve Akreditasyon

Sertifikanı al, geleceğini şekillendir!

Exitcom Campus eğitimlerini bitirme projesini başarı ile tamamlayan katılımcılara Exitcom Campus Başarı Sertifikası ve Co-Founder Academy Katılım Sertifikası iletilecektir.

Kariyerinizi şekillendirmek ve profesyonel ağınızı genişletmek için Exitcom Campus Başarı sertifikası ile sürdürülebilirlik alanındaki becerilerinizi kanıtlayın.
Profesyonel kariyerinize değer katmak için yetkili kuruluş Co-Founder Academy katılım sertifikasıyla online CV’nizde ömür boyu resmi ve onaylı olun.

Kişisel Gelişim ve Yetkinlik

Bireysel bilgi ve becerilerinizi geliştirerek, hem iş hem de özel yaşamınızda daha başarılı ve etkili bir konuma gelmenize yardımcı olacak yöntemleri keşfedin.

Girişimcilik ve İnovasyon

Yenilikçi fikirlerinizi başarılı iş modellerine dönüştürme yolunda adımlar atarken, uzun vadeli başarılar elde etmek için gerekli strateji ve teknikleri öğrenin.

Mesleki ve Teknik Gelişim

Kariyer yolculuğunuzda önemli adımlar atarken, sektörünüzdeki en güncel trendleri ve teknolojileri öğrenerek kendinizi geliştirme fırsatını yakalayın.

Yatırım ve Büyüme Stratejileri

İş fikrinizi bir yatırım planıyla destekleyerek, sektörde önemli bir konum elde etmek için gerekli finansal stratejileri ve büyüme yöntemlerini öğrenin.

İletişim

Kendini geliştir, kariyerine başla!

Siz de eğitim programlarımıza kaydolarak kariyerinizde yeni bir sayfa açın ve profesyonel gelişiminizin keyfini çıkarın!