Kağıthane, İstanbul

Kariyer

Güncel İş İlanları

Hayalinizdeki kariyeri keşfedin

Co-Founder.Academy, dünya genelinde liderliği hedefleyen dinamik ve inovatif bir organizasyondur. Sektördeki en iyi yetenekleri ekosisteme katma misyonuyla hareket ediyor, sınırları zorlayarak geleceğin iş dünyasına yön veriyoruz.

Faydalı Linkler

Co-Founder.Academy olarak profesyonel kadromuzla markaların ihtiyaçlarına uygun en etkili ve verimli çözümleri sunuyoruz.

Hayalinizdeki başarıya giden kapıyı aralamak için hazır mısınız? Kariyerine yatırım yap, bilgiye açılan kapıları arala ve öğrenmeye doyamayacağın bir maceraya katıl!

Küresel bir perspektifle hareket ediyoruz. Farklı kültürlerden ve uzmanlık alanlarından gelen yetenekleri bir araya getirerek, dünya çapında etkileyici projelerde yer alıyoruz. Sen de kariyerine yön vermek, iş hayatında fark yaratmak ve kendini geliştirmek istiyorsan, hemen başvuru yapabilirsin. Her bir adım, sadece bir iş başvurusu değil, aynı zamanda geleceğin şekillendiği bir noktadır. Biz, seninle birlikte bu yolda ilerlemek için buradayız.

Satış

Başvurular 29 Şubat 2024 tarihine kadar kabul edilecektir.

Satış Yöneticisi

İnsan kaynağını büyütmek ve çeşitlendirmek adına yeni oluşan eğitim birimimizde bizlerle birlikte elini taşın altına sokmaktan kaçınmayan cesur ve çalışkan ekip arkadaşları arıyoruz.

Kağıthane, İstanbul
Co-Founder.Work