Kağıthane, İstanbul

Hakkımızda

Köklerimizden ilham alarak büyüyoruz

Sürdürülebilir kalkınma vizyonuyla eğitim ve atölye çalışmaları başta olmak üzere farklı hizmet ve çözüm önerileri sunan Co-Founder.Academy, markaların ihtiyaç duydukları mesleki ve kişisel gelişim ihtiyaçlarına destek vermek, iş dünyasında karşılaşılan sorunlara alanında uzman eğitmenleriyle çözüm önerileri getirmek ve bireysel yeteneklerin ihtiyaçlarına yönelik konu özelinde ve kapsamlı eğitim paketleri düzenleyerek stratejik başarı parametrelerini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Rated 4.9 of 5

Kariyer Olanakları
Kariyer Olanakları

Sektörlerinde lider şirketlerde çalışmak ve potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için yeni beceriler edinin.

Nitelikli İstihdam
Nitelikli İstihdam

Kurumunuzun ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış programlarla adayların gerçek potansiyelini ortaya çıkarın.

Sürdürülebilir Büyüme
Sürdürülebilir Büyüme

Yenilikçi iş fikrini modelleyip ürüne dönüştürerek, satışlara başlayın, müşteri ağlarıyla ve melek yatırımcılarla buluşun.

Yeni Nesil Medya
Yeni Nesil Medya

Pazarlama faaliyetlerinizi güçlendirerek içeriğinizin dünya genelinde daha fazla insana ulaşmasını sağlayın.

Büyüme Potansiyeli

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim

Her dikeyden bizim için daha fazla katma değer sağlayacak ve daha geniş bir deneyim yelpazesi sunacak en etkili çözümler ile büyümeye devam ediyoruz.

80%

Operasyonel Verimlilik

İş süreçlerinizi her aşamada optimize ederek, işinizi daha etkili ve hızlı hale getiriyoruz. Her adımda verimliliğinizi artırın.

90%

İnovasyon ve Büyüme

İşinizi dijital dünyada daha etkili ve verimli hale getiriyoruz. Dijital dönüşüm stratejilerimizle, rekabet avantajınızı artırın.

85%

Sürdürülebilir Etki

Değişen pazar koşullarına hızlı bir şekilde adapte oluyoruz. Sürekli iyileştirme prensipleriyle esnekliği keşfedin ve adaptif olun.

İşe alım süreçlerini daha etkili ve verimli hale getiriyoruz!

Misyonumuz

Co-Founder.Academy olarak, özel sektör ve kamu kurumları başta olmak üzere müşterilerimize girişimcilik, inovasyon, pazarlama, iş geliştirme, strateji ve risk yönetimi gibi alanlarda en yenilikçi çözümleri sunmaktayız.

Vizyonumuz

Co-Founder.Academy olarak, sürdürülebilir kalkınma vizyonuyla müşterilerimize en inovatif ve etkili çözümleri sunmak için sürekli öğrenme ve büyümeyi esas alarak kendimizi yeniden yapılandırmaktayız.

Değerlerimiz

Co-Founder.Academy olarak, sahip olduğumuz değerleri yaşatmak için her zaman insan odaklı bir bakış açısıyla fikirleri önemser, tüm müşterilerimizin beklentilerini anlar, onların ihtiyaçlarına en uygun hizmet ve çözümleri üretiriz.
İletişim

Bizimle tanışın, başarıya ortak olun!

İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, size sunabileceğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.